Plaka Tanıma Sistemi

Plaka Tanıma | Plaka Tanıma Sistemleri | Plaka Okuyucu | Otopark Otomasyon Sistemleri | Plaka Tanıma Sistemi | Otopark Bariyeri | Plaka Tanıma Yazılımı | Plaka Tanıma Sistemi Fiyatları | Plaka Tanıma Programı 

 

PLAKA TANIMA SİSTEMİ

 

Plaka Tanıma Sistemi ile ilgili fiyatları pahalı ve ekonomik olarak sunulan onlarca firma tarafından satışı yapılan farklı otopark otomasyon sistemleri mevcuttur. Sözkonusu olan müşteri memnuniyetini önplanda tutan kaliteli bir hizmet anlayışı olduğunda fark satın alacağınız sistemin detaylarında gizlidir.

 

Firmamız bünyesinde geliştirilmiş olan bütün sistemler değişik özelliklerdeki Plaka Tanıma Sistemi otomasyonu için tasarlanmış ve tümüyle paket teslimi olan çözümlerdir. Paket çözümler bünyesinde seçilen ürüne göre değişiklik arzeden; firmamız tarafından geliştirilmiş olan elektronik mikro işlemci kontrollü Otopark Bariyer kontrol kartı, elektronik bilgi panelleri, termal transferbarkod yazıcılar, laser barkod okuyucular, Plaka Tanıma Yazılımı vb. sistem için gerekli bütün donanımlar ile çeşitli modüller ve opsiyonel olan ürünleri içermektedir. Plaka Tanıma Sistemi Fiyatları da bu donanımların seçimine ve kalitesine göre değişmektedir.


PLAKA TANIMA SİSTEMİ YAZILIMI

 

Plaka Tanıma Yazılımı için; sistemlerin işlevselliği, bütünlüğü, sürekliliği, sürüm değişikliklerinde veri kaybı olmaması ve kolay adaptasyonu önplana aldık.. Bu sayede istenildiğinde, firmamıza bağlı kalınmaksızın ilave sorgulama ve raporlama programları, araçları vb. kullanılarak sistemdeki bilgiler istenildiği şekilde kullanılabilmektedir.

 

Plaka Tanıma Sistemi mimarisi tümüyle esnek bir platform üzerinde tasarlanmış olduğundan dolayı ileride olabilecek modül yükseltmeleri, özel kullanıcı istekleri, ilave raporlar, versiyon yükseltmeleri vb. durumlarda mevcut çalışır programda bulunan tüm veriler yine aynı şekilde korunmaktadır. Bu gibi değişiklikler ve/veya yükseltmeler için programı önceden satın almış olan
kullanıcılar için sadece istenen özellik ve/veya yükseltmeler için fiyat farkı alınmaktadır.

 

Plaka Tanıma Sistemleri Programı hepsi tümüyle gerçek kullanıcı istekleri doğrultusunda tasarlanmış ve bu çalışma profesyonel bir kadro ile devam ettirilerek kullanıma sunulmuştur. Bu sebeple otoparka tüm giriş/çıkış işlemleri sisteme kayıt girişi yapılmadan imkansız hale getirilmiştir. Sistem üzerinde mevcut olan bariyer kontrol kartı; program haricinde gelebilecek olan diğer sinyallerden etkilenmeyecek şekilde mikro işlemci kullanılarak tasarlanmış ve sadece programın gönderdiği 64 byte uzunluğundaki heksadesimal bir kod ile çalışmakta ve bariyeri kontrol etmektedir.

 

Program kullanıcı ara yüz formları tamamen grafik tabanlı olarak GUI ( Graphic User Interface ) tasarlanmış olup; gerektiğinde program ara yüzleri minimize edilerek diğer programlar kullanılabilir. Program içerisinde girilen her bir kayıt kendisiyle ilgili veri tabanı tablosunda tutulmakta, böylece farklı bilgilerin tek bir veri tabanında tutularak programın çalışmasında olabilecek yavaşlamalar ve sistem kaynak kullanımı sorunları olmaması dikkate alınmıştır.

 

Plaka Tanıma Programı istemci/sunucu mimarisinde tasarlanmış olması sebebiyle; sisteme istenildiği kadar giriş ve/veya çıkış bilgisayarı eklenebilmektedir. Bu sayede bir otopark içerisinde birbirinden bağımsız çalışacak şekilde ilave otopark giriş veya çıkış ünitesi kurulabilmektedir.Programın tüm ara yüzleri Türkçe olarak tasarlanmıştır. Program bünyesindeki tümkullanıcı ara yüzlerindeki ilgili bilgi giriş alanları ve botunlar için gerekli kısa açıklamalaryapılmış ve program bünyesinde sık kullanılan formlar ve bilgi giriş alanları için kısa yollar tanımlanmıştır.Gelen Aramalar : plaka tanıma, plaka tanıma sistemi, plaka okuyucu, otopark otomasyon sistemleri, plaka tanıma ankara, ankara plaka tanıma sistemi, plaka okuyucu ankara, ankara plaka okuyucu

ELİKON GÜVENLİK LTD. ŞTİ.

Adres : Atıl San. Sit. 1443 Sk. No:5 Ostim
Telefon : +90 312 394 40 31
Faks : +90 312 394 40 61
E-Posta : info@elikonguvenlik.com

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

ELİKON GÜVENLİK yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2013 ELİKON GÜVENLİK LTD. ŞTİ. Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Site Haritası

seo