Otopark Sistemleri

Otopark Sistemleri | Otopark Kontrol Sistemleri | Otopark Otomasyon Sistemleri | Otopark Sistem Fiyatları | Otopark Sistemi Fiyatları | Otopark Sistemi Yazılımı | Otopark Sistemi Ankara | Ankara Otopark Sistemi | Otopark Giriş Çıkış Ünitesi | Otopark Giriş Çıkış Sistemi | Ogs | Otomatik Geçiş Sistemi | Otomatik Geçiş Sistemi Ankara | Ankara Otomatik Geçiş Sistemi | Otomatik Geçiş Sistemleri | Otomatik Geçiş Sistemi Fiyatları | OGS Sistemi | OGS Sistemleri

 

ÜCRETLİ OTOPARK SİSTEMLERİ OTOMASYONU

 

Otopark Sistemleri ile ilgili fiyatları pahalı ve ekonomik olarak sunulan onlarca firma tarafından satışı yapılan farklı otopark otomasyon sistemleri mevcuttur. Sözkonusu olan sadece para giriş çıkışını kontrol etmek değilde, müşteri memnuniyetini önplanda tutan kaliteli bir hizmet anlayışı olduğunda fark satın alacağınız sistemin detaylarında gizlidir.

 

Firmamız bünyesinde geliştirilmiş olan bütün sistemler değişik özelliklerdeki Otopark Sistemleri için tasarlanmış ve tümüyle paket teslimi olan çözümlerdir. Paket çözümler bünyesinde seçilen ürüne göre değişiklik arzeden; firmamız tarafından geliştirilmiş olan elektronik mikro işlemci kontrollü Otopark Bariyer kontrol kartı, elektronik bilgi panelleri, termal transferbarkod yazıcılar, laser barkod okuyucular vb. sistem için gerekli bütün donanımlar ile çeşitli modüller ve opsiyonel olan ürünleri içermektedir. Otopark Sistemleri Fiyatları da bu donanımların seçimine ve kalitesine göre değişmektedir.


OTOPARK SİSTEMLERİ YAZILIMI

 

Otopark Sistemleri Yazılımı için; sistemlerin işlevselliği, bütünlüğü, sürekliliği, sürüm değişikliklerinde veri kaybı olmaması ve kolay adaptasyonu önplana aldık.. Bu sayede istenildiğinde, firmamıza bağlı kalınmaksızın ilave sorgulama ve raporlama programları, araçları vb. kullanılarak sistemdeki bilgiler istenildiği şekilde kullanılabilmektedir.

 

Otopark Sistemi mimarisi tümüyle esnek bir platform üzerinde tasarlanmış olduğundan dolayı ileride olabilecek modül yükseltmeleri, özel kullanıcı istekleri, ilave raporlar, versiyon yükseltmeleri vb. durumlarda mevcut çalışır programda bulunan tüm veriler yine aynı şekilde korunmaktadır. Bu gibi değişiklikler ve/veya yükseltmeler için programı önceden satın almış olan kullanıcılar için sadece istenen özellik ve/veya yükseltmeler için fiyat farkı alınmaktadır.

 

Otopark Sistemi Programı hepsi tümüyle gerçek kullanıcı istekleri doğrultusunda tasarlanmış ve bu çalışmaprofesyonel bir kadro ile devam ettirilerek kullanıma sunulmuştur. Bu sebeple otoparka tüm giriş/çıkış işlemleri sisteme kayıt girişi yapılmadan imkansız hale getirilmiştir. Sistem üzerinde mevcut olan bariyer kontrol kartı; program haricinde gelebilecek olan diğer sinyallerden etkilenmeyecek şekilde mikro işlemci kullanılarak tasarlanmış ve sadece programın gönderdiği 64 byte uzunluğundaki heksadesimal bir kod ile çalışmakta ve bariyeri kontrol etmektedir.

 

Program kullanıcı ara yüz formları tamamen grafik tabanlı olarak GUI ( Graphic User Interface ) tasarlanmış olup; gerektiğinde program ara yüzleri minimize edilerek diğer programlar kullanılabilir. Program içerisinde girilen her bir kayıt kendisiyle ilgili veri taban tablosunda tutulmakta, böylece farklı bilgilerin tek bir veri tabanında tutularak programın çalışmasında olabilecek yavaşlamalar ve sistem kaynak kullanımı sorunları olmaması dikkate alınmıştır.

 

Otopark Programı istemci/sunucu mimarisinde tasarlanmış olması sebebiyle; sisteme istenildiği kadar giriş ve/veya çıkış bilgisayarı eklenebilmektedir. Bu sayede bir otopark içerisinde birbirinden bağımsız çalışacak şekilde ilave otopark giriş veya çıkış ünitesi kurulabilmektedir.Programın tüm ara yüzleri Türkçe olarak tasarlanmıştır. Program bünyesindeki tümkullanıcı ara yüzlerindeki ilgili bilgi giriş alanları ve botunlar için gerekli kısa açıklamalar yapılmış ve program bünyesinde sık kullanılan formlar ve bilgi giriş alanları için kısa yollar tanımlanmıştır.

 

OGS SİSTEMİ-OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ

 

Ogs Sistemi ile otopark giriş-çıkışlarında beklemeden daha konforlu, daha hızlı ve daha güvenli geçiş yapabileceksiniz. Hangi aracın siteye veya kuruma ait olduğu konusunda güvenlik görevlileriniz tereddüt yaşamayacak...

 

Otomatik Geçiş Sistemi 10 metreye kadar Alıcı Antenlerle araç camındaki veya plakasındaki UHF Tag'i okur ve bariyerinizin otomatik olarak açılmasını sağlar....Otoparklarınızdaki Araç dolaşımlarını kontrol ettiğiniz gibi, taşınma veya geçiş izni iptali gibi durumlarda kolaylıkla araçların giriş yetkilerini iptal edebilirsiniz.

 

OGS otoparkınıza kumanda, kart vs. gibi rahatınızı bozan unsurlar olmaksızın girişinizi sağlar.Kumandanız bozuldu, kumandanızın pili bitti gibi durumlarla artık karşılaşmayacaksınız.

 

Ogs Sistemleri: UHF Okuyucu, Okuyucuya bağlı antenler, kapı/bariyer açma ünitesi, Araçlar için UHF Tag ve yazılımlardan oluşan farklı ihtiyaçlara göre yazılımı uyarlanabilen,ekonomik ve güvenli bir sistemdir.

 

OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ

 

Site, İş Yeri, Abone Otoparkı, giriş çıkış kontrolü gereken her otopark ve geçiş noktalarında,Tesis girislerinde araç yigilmalarini ve beklemeleri engellemekte ve bir güvenlik personelinin yapamayacagi kadar hizli ve dogru tespit yaparak tesis güvenligine katki saglamaktadir.
İç ve Dış ortamlarda sorunsuz çalışır. Kar, yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmez
Mevcut Otomatik Kapılarınız veya bariyerlerinizi değiştirmeden kullanabilirsiniz
Araç Geçişinde On-line takip
Ogs Fiyatları açısından ekonomik,
Zengin raporlama
Güvenlik görevlisinin inisiyatifi yok, bilgisayar ile sizin kontrolünüz var
Bilgisayarsız çalışma için opsiyonel modül..


 

Gelen Aramalar : otopark sistemleri, otopark kontrol sistemi, ankara otopark, ankara otopark sitemi, otopark sistemi ankara, otopark sistemi yazılımı, otopark sistemi fiyatları

ELİKON GÜVENLİK LTD. ŞTİ.

Adres : Atıl San. Sit. 1443 Sk. No:5 Ostim
Telefon : +90 312 394 40 31
Faks : +90 312 394 40 61
E-Posta : info@elikonguvenlik.com

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

ELİKON GÜVENLİK yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2013 ELİKON GÜVENLİK LTD. ŞTİ. Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Site Haritası

seo